Fryzjerstwo
+48 506 380 170
Zabiegi Kosmetyczne
+48 888 485 149

Laseroterapia

Zabiegi Laserowe

 

Odmładzanie RF
Odmładzanie falą radiowa RF jest najnowocześniejszą metodą liftingu skóry bez użycia skalpela, która nie tylko niweluje efekty starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności,  ale także działa zapobiegawczo poprzez odnową struktury kolagenowej i popraw krążenia krwi. Odmładzanie RF jest bezpieczną i bezbolesną metodą, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów z częstotliwością raz na 1-2 tygodnie. Opalona skóra nie wyklucza wykonania zabiegu.

Leczenie trądziku
Silne impulsy światła są przenośnikiem energii, która zostaje przemieniona w energię cieplną już w wewnętrznych obszarach skóry. Powoduje to odkażanie skóry, odkurzanie porów i co najważniejsze niszczy bakterie odpowiedzialne za powstanie trądziku. Metoda ta sprawdza się także podczas pielęgnacji cery Bojotokowej, zapobiegając powstaniu zmian trądzikowych. Efekty widoczne są szybko, pierwsze z nich to wyraźne z Bagodzenie zmian trądzikowych i poprawa stanu skóry. Seria zabiegów leczenia trądziku składa się z 2-5 zabiegów wykonywanych co ok. 2 tygodnie.

Usuwanie przebarwienia
Przebarwienia są to brązowe plamy pojawiające się głównie na twarzy u osób dorosłych. Najczęściej przebarwienia pojawiaj się u osób intensywnie korzystających ze słońca. Najszybszą i najskuteczniejszą metodą usuwania przebarwień jest zastosowanie urządzenia typu E-Light (IPL+RF)

Zamykanie naczynek
Rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy, dekolcie i nogach to obecnie problem dotykający spor grup kobiet i mężczyzn. W naszym gabinecie proponujemy zamykanie naczynek za pomoc metody E-Light (IPL+RF). Zabieg polega naświetlaniu skóry silnym impulsem Światła. Energia [świetlną emitowana z urządzenia jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobin ), a krew SCINA SI i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Aby zamknąć wszystkie popękane naczynia krwionośne z reguły potrzeba ok. 5-6-ciu zabiegów. Zależy od: ilości, [średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich połączenia.

Odchudzanie RF
Odchudzanie fala radiowa RF jest nieinwazyjną i skuteczną technologią. Metoda działania polega na bezpośrednim zwiększeniu temperatury tkanek tłuszczowych poddawanych zabiegowi, co wywołuje lipolizę. Dzięki temu fala radiowa wykorzystywana jest do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz modelowania sylwetki.Zabiegi przy użyciu radio frekwencji są bardzo skuteczną metodą na ujędrnienie brzucha, pośladków, ramion i innych partii ciała, a także zniwelowanie cellulitu.

Fotoepilacja/Fotodepilacja
Fotoepilacja/Fotodepilacja jest metodą trwałego usuwania owłosienia za pomocą silnego światła emitowanego przez urządzenie E-Light (IPL+RF)Ciepło dociera po włosie do mieszka włosowego, przegrzewa go, a tym samym niszczy. Dotyczy do włosków, które aktualnie są w fazie anagenu, czyli wzrostu. W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od wykonania zabiegu włoski wypadają w raz z cebulkami.Wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia E-Light działające w technologii IPL+RF

Fotoodmładzanie
Zabieg fotoodmładzania polega na zlikwidowaniu lub zmniejszeniu widocznych objawów naturalnego procesu starzenia skóry przy użyciu silnych impulsów światła.Silne impulsy światła są przenośnikiem energii, która zostaje przemieniona w energią cieplna już w wewnątrznych obszarach skóry. Powoduje to stymulacją fibroblastów do produkcji kolagenu, a tak|e elastyny oraz odkurcza istniejące włókna kolagenów.Jakich rezultatów można się spodziewać ?-lifting wybranego obszaru skóry-redukcja lub całkowita likwidacja przebarwień-odkurczanie drobnych naczynek krwionośnych (zmniejszenie tendencji do zaczerwienia się skóry)-odkurczanie porów skóry-redukcja zmarszczek mimicznych-poprawa elastyczność skóry-skuteczne wspomaganie walki z trądzikiem

 

 

 

O szczegółowe informacje zabiegu lub cen prosimy kierować pytania drogą telefoniczną.